نکاتی مهم قبل از شروع ویرایش و استفاده از سایت :1

ضمن تبریک و تشکر از انتخاب شما ، لطفا قبل از شروع ویرایش و استفاده از سایت ، به موارد ذیل توجه بفرمایید:
1-لطفا قبل از شروع استفاده از سایت ، موارد آموزشی این بخش را به دقت مطالعه کرده و سپس اقدام به ویرایش گام به گام بخش های مختلف سایت خود نمایید.
2-وب سایتی که شما تهیه فرمودید ، دارای مطالبی می باشد که به صورت دمو جهت ویرایش آسان شما درج شده است که کافی است مطالب مورد نظر خود را به راحتی جایگزین موارد قبلی نمایید.
3-در درج مطالب و محتوای خود لطفا با صبر و آرامش اقدام نمایید تا محتوای درج شده به صورت زیبا و کاربر پسند برای مشتریانتان نمایش داده شود.
4-محتوای خود را به صورتی درج کنید تا مطابق با اصول سئو و بازاریابی اینترنتی باشد تا مورد توجه کاربرانتان قرار گرفته و در نتیجه بازدید سایتتان افزایش یابد
5-سئو سازی و افزایش بازدید سایت به مرور و با تلاش و پشتکار مدیر سایت محقق می شود ، شما می توانید برای سئو سازی و مشاوره های دیگر از مشاورین شرکت سایت ساز زرین استفاده بفرمایید.
6-امکان درج محتوا و محصولات شما توسط کارشناسان سایت ساز زرین ، امکان پذیر می باشد ، در صورت نیاز می توانید برای این منظور با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
7-آرزوی ما پیشرفت و رونق روز افزون کسب و کار و سایت شما می باشد ، بنابراین در طی ویرایش و استفاده از سایت ، همراهتان بوده و می توایند هر گونه سوال یا مشکل را با ما مطرح بفرمایید تا با کمال میل پاسخگوی شما باشیم.برای این منظور می توانید از پشتیبانی آنلاین از طریق تیکت موجود در ناحیه کاربری خود در سایت ساز زرین استفاده کنید .
«با تشکر و آرزوی موفقیت»

2ویرایش عنوان وب سایت

برای ویرایش عنوان وب سایت خود ، می توانید به مسیر زیر از مدیریت وب سایت خود مراجعه کنید :

تنظیمات —> همگانی

3منوهای بالای هدر

برای ویرایش بخش منوهای بالای هدر به مسیر زیر راجعه نمایید

نمایش>فهرست ها

4ویرایش لوگو

برای لوگوی وب سایت میتوانید از متن و یا عکس دلخواه خود استفاده کنید. برای ویرایش لوگو از مسیر زیر اقدام نمایید:

sahifa>تنظیمات سربرگ

5 ویرایش منو

برای این منظور به مسیر زیر از مدیریت وب سایت خود مراجعه نمایید نمایش —> فهرست ها

در قسمت بالا ، منوی ناوبری اصلی را انتخاب و گزینش میکنیم.

سپس می توانید در این مسیر ، تمامی منو های موجود را مشاهده و منو های مورد نظر خود را جایگزین کنید

توجه بفرمایید منو های شما باید ابتدا در مسیر برگه ها ایجاد شود و سپس در این قسمت جایگزاری گردد.

چند توضیح : برای اینکه بخواهیم دسته ای (مانند ورزشی – سیاسی ­– تکنولوژی و فناوری …) را حذف ویا دسته ای را اضافه کنیم مراحل زیر را انجام میدهیم :

دسته ها —> نوشته ها

برای حذف یا تغییر نام دسته گزینه ی ویرایش را انتخاب میکنیم. و برای افزودن دسته در قسمت افزودن دسته تازه نام دسته رانوشته وتغییرات را ذخیره میکنیم.

6بخش سرخط خبرها

برای ویرایش تنظیمات مربوط به سرخط خبر ها به مسیر زیر مراجعه نمایید

sahifa —>تنظیمات سربرگ

7ویرایش بخش پایینی سرخط خبرها :

برای این منظور به مسیر زیر از از مدیریت وب سایت خود مراجعه نمایید:

همه ی نوشته ها —> نوشته ها

سپس در این مسیر میتوانید اخبار مورد نظر خود را قرار داده و تصویر مورد نظر را در قسمت پایین سمت چپ صفحه انتخاب و قرار داده و دسته مورد نظر را قسمت چپ صفحه انتخاب میکنیم و تغییرات را ذخیره نمایید.(لازم به ذکر است این مراحل انتخاب را در بخش های ۲ تا ۹ باید انجام دهید.)

8ویرایش بخش خانه :

در این بخش برای اینکه اخبار را تغییر دهیم از بخش زیر تغییر میدهیم :

همه ی نوشته ها —> نوشته ها

ولی برای تغییر دادن سر تیتر از قسمت زیر تغییر میدهیم :

برگه ها -> همه برگه ها

صفحه دوم : برگه نخست را انتخاب میکنیم و ویرایش میکنیم به صورت زیر :

9ویرایش بخش بلوک پیمایشی :

در این بخش نیز همانند بخش قبل تغییرات را انجام میدهیم فقط توجه داشته باشید که عکس های دلخواه خود را نیز از قسمت ذکر شده در بخش اول تغییر دهید.

10ویرایش اخبار تصویری

در این بخش همانند بخش های قبلی هنگامی که اخبار را تغییر میدهیم در این بخش قرار میگیرد فقط توجه داشته باشید که دسته ی مورد نظر را از قسمت سمت چپ و عکس ها را از بخش پایینی سمت چپ انتخاب میکنیم.

11ویرایش بخش اخبار

در این بخش نیز اگر در قسمت همه نوشته ها اخبار را ویرایش کنید در این بخش قرار میگیرد فقط همانند بخش های قبل توجه داشته باشید که عکس ها و دسته های مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

12ویرایش قسمت بلوک

در این قسمت نیز مانند قسمت های قبل در قسمت نوشته ها و ویرایش نوشته ها مطالب دلخواه خود را قرار داده و ویرایش میکنید . این مطالب این جا قرار میگیرند.

13ویرایش قسمت تکنولوژی و ورزشی

برای ویرایش این بخش در قسمت همه نوشته ها مطالب مربوط به فناوری و ورزشی را ویرایش میکنید و مطالب دلخواه خود را قرار میدهید.

14ویرایش پاورقی (footer) :

در این قسمت اگر میخواهید بخشی را از پاورقی حذف و یا بخشی را اضافه کنید باید مراحل زیر را انجام دهید:

ابزارک ها —> نمایش

در اینجا در قسمت پایین اولین ناحیه ابزارک فوتر و در قسمت بالا سمت چپ دومین ناحیه ابزارک فوتر و سومین ناحیه ابزارک فوتر قرار دارد . شما اگر بخواهید مواردی از قسمت راست صفحه را به فوتر اضافه کنید روی آن کلیک میکنید و روی ناحیه فوتر خود drag میکنید .